el. parduotuvių kūrimas

Kuriame pritaikytas mobiliems įrenginiams ELEKTRONINES PARDUOTUVES!

Internetas yra sparčiai besiplečiantis pardavimų kanalas. Šiandien pasitelkus el. prekybos įrankius galima prekiauti tiesiog iš namų visame pasaulyje. Jeigu planuojate pradėti prekybą internetu, mes pasiūlysime Jums tinkamą el. prekybos variantą atsižvelgiant į Jūsų el. komercijos tikslus, apimtis ir nišą.

Siūlome rinktis iš trijų el. komercijos turinio valdymo sistemų – WooCommerce, Shopify, OpenCart. Jeigu Jūsų prekių asortimentas bus siauras arba el. parduotuvė reikalinga kaip reprezentacinės svetainės ar žiniaraščio dalis, Jums tiks lengvai valdoma, paprasta turinio valdymo sistema WooCommerce. Shopify tinka tiems, kurie ieško pilnai paruoštos el. komercijos platformos, kurią būtų galima nesunkiai administruoti neturint specialių programavimo žinių. OpenCart  – tarpinis variantas  – tai kokybiška platforma, tinkanti vidutinio dydžio el. parduotuvei.

mūsų papildomos paslaugos

Parenkame tinkamas reklamos priemones atsižvelgiant į Jūsų verslo nišą, reklamos biudžetą ir keliamus tikslus.

Galime apmokyti Dropshiping pagrindų – el. parduotuvės sukūrimas, tiekėjų suradimas, mokėjimų pajungimas, reklama, reikalinga programinė įranga.

Tiriame produktų paklausą Lietuvoje ir užsienyje. Diegiame analitikos programas el. komercijos rezultatams ir duomenims sekti bei analizuoti. Pateikiame ataskaitas.

el. parduotuve
Susipažinkite su el. komercijos platformų privalumais ir galimybėmis plačiau

shopify

Shopify yra viena geriausiai vertinamų platformų, nes ji siūlo internetinius sprendimus. Shopify yra mokama – po bandomojo dviejų savaičių laikotarpio, Jums reikės mokėti 29 USD arba daugiau kiekvieną mėnesį. Nepaisant to, ši platforma yra neįtikėtinai populiari dėl naudojimo patogumo ir itin plačių vystymo galimybių.

Shopify parduotuvę galite įsteigti ir išmokti administruoti per vieną dieną. Joje be papildomų pastangų palaikoma apie 2000 programų, tokių kaip MailChimp, Kit ir Xero Accounting ir kt., ji lengvai integruojama su socialiniais tinklais ir kitais pardavimų kanalais.

Shopify plačiai naudojama Dropshiping versle, ją renkasi neturintys programavimo žinių prekiautojai, kurie nori administruoti savo el. parduotuvę savarankiškai.

shopify

woocommerce

WooCommerce yra el. komercijos platforma, atitinkanti tiek internetinių parduotuvių savininkų, tiek kūrėjų poreikius. Programinė įranga leidžia mažoms ir vidutinėms įmonėms prekiauti tiek fizinėmis,  tiek  skaitmeninėmis prekėmis.

WooCommerce sukurta WordPress, kuri yra patikima ir itin populiari atvirojo kodo platforma.

Kodėl verta rinktis WooCommerce?
 1. Turi daug įskiepių ir palaiko tokius el. komercijos vystymo įrankius kaip Facebook, Zapier, MailChimp, ShipStation, Stripe, PayPal ir UPS.
 2. WordPress parduotuvės integracija. Storefront nemokama WordPress tema integruojama su WooCommerce.
 3. Geografinės vietos palaikymas. Siekiant užtikrinti, kad muitų mokesčiai būtų teisingi, galite pasirinkti savo parduotuvės vietą arba įgalinti geografinės padėties palaikymą, kad nustatytumėte savo kliento adresą.
 4. Individualizuotos kainos. WooCommerce siūlomi kainų planai pritaikyti pagal jūsų verslo reikalavimus.
woocommerce
Trumpai apie el. parduotuvių kūrimo ir administravimo paslaugą:
 • Naudojamos turinio valdymo sistemos – Shopify, OpenCart, Wookommerce. Turinio valdymo sistemų naudojimas leis Jus patiems administruoti savo el. parduotuvę be papildomų išlaidų.
 • Jūsų parduotuvėje galės būti neribojamas skaičius prekių kategorijų, subkategorijų.
 • Integruojame įvairius atsiskaitymo modelius – bankinis pavedimas, grynais, Paysiera, Paypal.
 • Įdiegiame platų kurjerių pasirinkimą. Pagal poreikius galėsite pasirinkti, ar prekes pristatyti pagal fiksuotą mokestį, nemokamai. Prekes Jūsų klientams gali pristatyti kurjerių tarnybos, Lietuvos paštas, LP Express siuntų terminalai.
 • Mūsų sukurtose el. parduotuvėse integruojame duomenų analizės įrankį – Google Analytics, kurio pagalba galėsite matyti parduotuvės lankytojų duomenis – lankomiausius puslapius populiariausias prekes, lankytojų atėjimo kanalus ir veiksmus. Tai padeda priimti el. komercijos vystymo ir rinkodaros sprendimus.

Išlaidos, susijusios su el. parduotuvės kūrimu:
 1. El. parduotuvės sukūrimo kaina.
 2. Domeno (www.jususelparduotuvespavadinimas.lt) metinis  mokestis apie 10,00 EUR.
 3. Serveris svetainės talpinimui – 1-3 EUR/mėn.
Terminai:

Elektroninę parduotuvę sukursime, ištestuosime ir perduosime Jums pilnai veikiančią per 14 darbo dienų.

DĖL EL. PARDUOTUVIŲ KŪRIMO KONTAKTUOKITE SU MUMIS

žemiau pateiktais kontaktais arba užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis susisieksime

info@bs-web.com