interneto svetainų kūrimas

Kuriame pritaikytas mobiliems įrenginiams, optimizuotas interneto svetaineS IR NUKREIPIAMUOSIUS PUSLAPIUS (LANDING PAGE)!

Interneto svetaines kuriame populiariausios pasaulyje WordPress turinio valdymo sistemos (TVS) pagrindu. Šios sistemos populiarumą lėmė naudojimosi patogumas, paprastas valdymas bei didelės vystymo galimybės. WordPress yra universali platforma, sukurta ir nuolat vystoma talentingų programuotojų, todėl gausite visus platformos atnaujinimus ir ji laikui bėgant “nepasens”. Galėsite patys keisti bei tobulinti turinį, todėl nereikės papildomų išlaidų puslapio administravimui.

el. parduotuve

Kodėl mes?

Projektą sukuriame per 10 darbo dienų ir jokio darbų vilkinimo

Jūs nepermokėsite ir už paprastą interneto svetainės sprendimą

Suteikiame pagalbą išmokstant valdyti turinio valdymo sistemą.

Projektams suteikiame 1 metų garantiją

Įdiegiame lankytojo vertingus įskiepius svetainės efektyvumui didinti

Rinkodaros principų taikymas svetainės diziainui, turiniui ir funkcionalumui

Pasiūlymas!

Interneto svetainė yra internetinės rinkodaros ašis ir verslo vizitinė kortelė. Internetas efektyviausia ir tikrai ne brangiausia reklamos priemonė mažoms ir vidutinėms įmonės, individualiai dirbantiems žmonėms. Dažnai smulkaus verslo savininkams trūksta žinių ir laiko gilinti į internetinių technologijų galimybes, todėl jie praranda pigiausią, efektyviausią ir didžiausią auditoriją pasiekiančią reklamos priemonę – internetą.

Mūsų tikslas padėti smulkiajam verslui efektyviai išnaudoti internetą savo veiklos vystymui, pagal kiekvieno finansines galimybes. Siekiant šio tikslo siūlome paslaugų paketą “Nuo A iki Z” itin patraukliomis kainomis.

Pasiūlymą “Nuo A iki Z” sudaro:
  • Internetinės rinkodaros koncepcijos sukūrimas. Tikslų, tikslinės auditorijos, pagrindinės žinutės nustatymas ir reikalingų priemonių parinkimas

  • Interneto svetainės dizaino sukūrimas. Spalvų, struktūros, šriftų, nuotraukų ir kt. priemonių parinkimas ar sukūrimas

  • Interneto svetainės turinio sukūrimas. Atsižvelgiant į įmonės veiklą ir rinkodaros koncepcijos nuostatas, kuriami interneto svetainės tekstai. Pagrindiniai kriterijai – unikalumas, aiškumas, vartotojų problemų sprendimas

  • Interneto svetainės optimizavimas ir paleidimas. Atliekama vidinė optimizacija – nuorodų tvarkymas, grafinės medžiagos optimizavimas, raktinių žodžių parinkimas ir t.t.

  • Interneto svetainės populiarinimas ir reklama. Naudojamos rinkodaros priemonės, kurias reikia parinkti, atsižvelgiant į veiklos sritį, keliamus tikslus ir skiriamą biudžetą. Tos priemonės – tai internetiniai katalogai, el. pašto reklama, AdWords reklama, populiarinimas Facebook tinkle ir kt.

  • Nuolatinis svetainės atnaujinimas ir tobulinimas. Retai atnaujinama svetainė atrodo apleista, dėl ko Jūs galit prarasti klientus. Siekiant išvengti to būtinas turinio atnaujinimas, naujų funkcijų įdiegimas

Paslaugos “Interneto svetainių kūrimas ir priežiūra nuo A iki Z” kaina sutartinė, priklausomai nuo reikalingų darbų kiekio ir sudėtingumo. Tačiau visada pasiūlysime variantą, kuris tilps į Jūsų planuojamą biudžetą.

DĖL TINKLAPIŲ KŪRIMO KONTAKTUOKITE SU MUMIS

žemiau pateiktais kontaktais arba užpildykite kontaktų formą ir mes su jumis susisieksime

info@bs-web.com